Relacja z obozu piłkarskiego 12-16 LUTY

Od poniedziałku 12 Lutego zawodnicy naszej Akademii brali  udział w obozie stacjonarnym.

W poniedziałek rozegraliśmy test mecz z AP CHEŁMIEC i odbył się trening. Między zajęciami zawodnicy zjedli  obiad w Hotelu Litwinski.

Wtorek kolejny test mecz z Zubello Iwkowa i trening strzelecki. W środę zawodnicy wybrali się do kina by popołudniu mocno potrenować. Zawodnicy troszkę zmęczeni ale mocno trenowali i podnoszą swoje umiejętności piłkarskie.

Dzień czwarty i piąty. Czwartek zawodnicy rozegrali kolejny sparing z AP CHEŁMIEC. Bardzo dobra gra naszych zawodników i walka do końca cechowały ten test mecz.

Piątek od rana ostro trenujemy -trening strzelecki. Po obiedzie losowanie grup i turniej "FERIE NA SPORTOWO" rozdanie nagród i zakończenie turnieju. Ostatni dzień obozu szybko zleciał. Po południu zawodnicy dokończyli rozgrywki turniejowe , najlepszą drużyną została Chelsy Londyn wyprzedzając o 1 pkt Bayern Munchen.

Cały obóz był bardzo udany, zawodnicy ciężko trenowali, rozegrali trzy test mecze, dodatkowo byliśmy na seansie w Kinie Helios i na zakończenie każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy puchar i medal.

Brawo i gratulacje dla wszystkich zawodników - było super

Powiązana galeria: