Podsumowanie Turniejów roczników 2008 i 2009

W sobotę i niedzielę nasze drużyny rocznik 2008 i 2009 wzięły udział w turniejach organizowanych w Wojakowej.

W pierwszym dniu rywalizowała drużyna  2008 i turniej tern dostarczył nam dużo emocji. Nasz drużyna zaprezntowal\Ła sie bardzo dobrze wychodzą c z bardzo mocnej grupy do dalszej fazy gry. W  drugiej fazie po przegranej z drużyną z Bochni i Czchowa i wygranej z Łososiną Dolną  zajmujemy  3 miejsce przegrywając wejściie do finałów z późniejszymi zwycięscami turnieju. BRAWA DLA CHŁOPAKÓW.

W niedzielę młodsi zawodnicy z naszej Akademii rocznik 2009 zagrał tylko trzy mecze , dwa remisy i jedna porażka nie pozwoliły naszej drużynie awansować do dalszej fazy turnieju. Brawa dla naszych ambitnych młodych chłopaków , którzy dosłownie do ostatnich sekund w ostatnim zremisowanym meczu, walczyli o wygraną  i awans do dalszych gier.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i juz za rok będzie okazja do rewanżu.