AP Bart-Gol Tęgoborze

Akademia Piłkarska BART-GOL  jest to szansa dla dzieci na regularne treningi , rozwój a przede wszystkim dobrą zabawę. Akademia piłkarska "BART-GOL" prowadzi zajęcia z młodymi adeptami futbolu  w wieku 4-12 lat dwa razy w tygodniu na obiekcie Klubu Sportowego Hart Tęgoborze oraz orliku z oświetleniem, a także korzysta z hali sportowej. Głównym CELEM Akademii Piłkarskiej jest:

- zaszczepienie w dzieciach zdrowego trybu życia poprzez czynne uprawianie sportu ,

-promowanie zasad fair play , higieny osobistej oraz współpracy w zespole .

- przygotowanie zawodników do dalszych treningów w klubach piłkarskich

Akademia stawia przede wszystkim na:

-wychowanie ,

-radość ,

-zabawę ,

-aktywne spędzanie zdrowego czasu następnie na szkolenie i zdobywanie umiejętności piłkarskich .

Oferta Akademii obejmuje :

- treningi z wykwalifikowanym trenerem

- nowoczesny sprzęt treningowy

- treningi 2x w tygodniu z podziałem na grupy wiekowe

- udział w turniejach piłkarskich

- imprezy okolicznościowe

- spotkania świąteczne

Gorąco zachęcamy jako  dzieci z rocznika 2006-2014! Gorącą prośbę kierujemy do rodziców o zachęcenie i pokazanie dzieciom jak można zdrowo i aktywnie spędzić czas nie siedząc tylko przed przysłowiowym "szklanym ekranem" . Zajęcia te mają także na celu poprawienie motoryczności , koordynacji u dzieci co w przyszłości na pewno pozytywnie zaprocentuje.