PODSUMOWANIE TURNIEJÓW HALNY CUP

PODSUMOWANIE TURNIEJÓW  HALNY CUP

W dniu 3,4 marca trzy nasze drużyny rocznik 2007, 2009, 2011 i młodsi wzięli udział w turniach piłkarskich HALNY KAMIENICA  CUP.

Rocznik 2007 rywalizował z bardzo wymagającymi drużynami takim jak MUKS KRYNICA, HALNY KAMIENCIA, AP SŁOPNICE, AP LIMANOWA ostatecznie po rozegraniu czterech meczy / 2 porażki, remis i wygranej/ zajmujemy 6 miejsce na 9 drużyn.

Rocznik 2009 , też ostatecznie zajął 6 miejsce na 10 drużyn przegrywając tylko jeden mecz, 2 remisy, 2 wygrane. Brakło trochę szczęścia w meczu o 5 miejsce gdzie przegraliśmy po serii rzutów karnych.

Najmłodsi zawodnicy 2011/2012 wystąpili po raz pierwszy na takim turnieju i zaprezentowali się dobrze. Dużo doświadczenia zebrane w trakcie turnieju zaprezentuje w przyszłości.

Brawo dla wszytskich zawodników,

,