III MIEJCE ŻAKÓW W ŁUKOWICY!

III miejsce Akademii Bart-Gol Tęgoborze w turnieju Polskie Wody Lecznicze Łukowica!

Niedzielny wyjazd drużyny rocznik 2009/2010 z trenerem Bartłomiejem Koseckim okazał się bardzo udany dla Akademii Bart-Gol Tęgoborze. Chłopcy z turnieju pod patronatem Polskiej Wody Leczniczej (organizator Uran Łukowica) wrócili z III miejscem ustępując drużynie z Łącka i Beskidzkiej Akademi Piłkarakiej. Widać jaki efekt daje systematyczny trening i rozgrywanie meczy i turniejów dla naszych zawodników. Zbierane doświadczenia plus umiejętność rozumienia gry przez naszych Żaków jest coraz większa. BRAWO.

Gratulujemy organizatorom bardzo dobrze przeprowadzonego turnieju, w którym drużyny miały możliwość sprawdzenia swoich sił w systemie "każdy z każdym".

Serdeczenie gratulujemy wszystkim zawodnikom i zachęcamy do jeszcze cięższej pracy :)
BRAMKI ZDOBYWALI:
Wiktor Leśnik - 8 bramek!
Błażej Witowski 2 bramki
Kacper Saczka 1 bramka